Wakacje nad Bałtykiem

Wakacje nad Bałtykiem to niewątpliwie dobra alternatywa dla zagranicznych podróży. Ze względu na długość linii brzegowej mamy do wyboru wiele miejscowości, które w sezonie letnim stają się popularne wśród turystów. Do najpopularniejszych regionów wypoczynkowych nie tylko na Pomorzu, ale także w całym karaju z pewnością zalicza się Mierzeja Wiślana. Zwana często Bursztynowym Wybrzeżem ze względu na słynące z bursztynu piękne i szerokie plaże.W związku z tym Krynica Morska latem przeżywa prawdziwe oblężenie turystów spragnionych słońca oraz kąpieli morskich. Dlatego to idealny pomysł na spędzenie niezapomnianych wakcji nad Bałtykiem!

Krynica Morska czyli ,,perła” Bałtyku

Krynica Morska to niewielkie, zielone miasteczko bezsprzecznie godne uwagi. Spoczywa na małym skrawku lądu jednak nie umniejsza to w żadnym wypadku pozycji na turstycznej mapie Polski. Rozciągnięta pomiędzy Zatoką Gdańską a Zalewem Wiślanym Krynica, to idelane miejsce na wczasy nad Bałtykiem. Przede wszystkim Krynicy udało sie uniknąć wszechobecnych od czerwca do września tłumów turystów. Niewatpliwie mozna tu odpocząć samotnie w ciszy i spokoju. Piasczyste plaże są obszerne i czyste, słyną także z burszytnu, który od wieków jest produktem utożsamianym z tym miejscem.

Gdzie nocować w Krynicy Morskiej?

Baza noclegowa i gastronomiczna pozwala na przyjęcie dużej liczby gości chcących spędzić urlop w Krynicy Morskiej, każdy znajdzie tu nocleg o odpowiadającym mu standardzie, liczne ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty, kwatery prywatne, pola namiotowe i campingowe. Także najwybredniejszy smakosz może zaspokoić swoje potrzeby w restauracjach, barach, punktach gastronomicznych i stołówkach specjalizujących się w obiadach domowych.

Baza noclegowa pozwala niwatpliwie na przyjęcie dużej liczby turstów chcących spędzić urlop na d morzem w Krynicy Morskiej. Każdy urlopowicz znajdzie tu nocleg o odpowiadającym mu standardzie w licznych pensjonatach, kwaterach prywatnych lub ośrodkach. Jeżeli szukacie wygodnego i przytulnego noclegu w Krynicy Morskiej, to niewatpliwie Willa Megi spełni Wasze oczekiwania. Położony zaledwie 650 metrów pensionat oferuje atrkcyjne pokoje do wynajęcia. Zapraszamy do odwiedzenia strony!

Przystań rybacka – Krynica Morska